100L domáci pivovar systém

Our products have been exported to all of the world, such as USA, Peru,Chile, Belgium, UK, Singapore, Korea, Australia etc. So we are confident to meet your needs. Now, please follow me to see more details about our products.:)The 100Lhome brewery system is widely used in pub, laboratory, home.

Kategória:

Popis

Naše výrobky sa vyvážali do celého sveta, ako sú USA, Kanada, Mexiko, Peru, Kostarike, Čile, Francúzsko, Belgicko, Veľká Británia, Singapur, Kórea, Austrália atď Takže sme si istí, aby vyhovoval vašim potrebám. Teraz, prosím, nasledujte ma pre viac informácií o našich produktoch. :)
The 100L home brewery system is widely used in pub, laboratory, home. The configuration is flexible depending on different working efficiency:
Varna kombinácia je flexibilný podľa vašich potrieb a dennej pracovnej smeny. Všeobecne platí, že tam je len jeden hlavný nádrž, kaše, Lauter, varná kanvica a whirlpool funkcie všetky v tomto ton, kúrenie je elektrické.
Fermenter množstvo bude závisieť na pivné denný výkon a kvasenia piva cyklu.
Chladiaci systém vrátane vodnej nádrže glykol, čerpadlá a chladiče. Veľký chladiaci výkon použitý v tepelnom výmenníku pre chladenie mladiny. Riadiaci systém máme 2 typy, riadiace PLC a systémové digitálne ovládanie.
Ak sa chcete dozvedieť viac, zmluvu DEGONG

Ak máte záujem, prosím dostať do kontaktu so mnou slobodne.